je dobrovolná nezisková organizace.  Sdružuje zájemce o hudbu chrámovou i koncertní, zejména pak ty, kteří výsledky své činnosti na tomto poli chtějí nabídnout i jiným.
       
Home

 

Vážení přátelé, příznivci i nepřátelé, 

pokrok se nedá zastavit, zejména pak v oblasti komunikace. Zahajujeme proto provoz nové generace emailových konferencí. Emailová konference (dále jen konference) je prostředí, ve kterém je možno vyměňovat si zkušenosti a oslovovat jedním emailem všechny, kteří jsou v konferenci přihlášeni.

V současné době fungují v rámci serveru sdh.cz tyto konference:

Konference otevřené:

slouží ke kladení a zodpovídání dotazů na liturgii, teologii a liturgická pravidla a běžnou komunikaci v rámci arcidiecézního kursu pro varhaníky pražské arcidiecéze. Ale samozřejmě je otevřená pro všechny zájemce.

je rovněž otevřená konference (přihlásit se může kdokoli), která slouží k diskusím na jakákoli témata z oblasti duchovní hudby. Je určena k běžné komunikaci mezi členy a příznivci SDH.

Konference privátní:

, která slouží ke komunikaci mezi členy výboru a revizní komise SDH . Pokud myslíte, že do ní patříte a nic nedostáváte a psaníčka se vám vracejí s upozorněním daemona o nedoriučitelnosti, prosím, kontaktujte správce. V současné době jsou členy konference (bez titulů a v abecedním pořadí): Vojta Čáp, Jaroslav Eliáš, Jan Fila, Marek Franěk, Jiří Hodina, Petr Chaloupský, Jiří Kub, Josef Kšica, Kancelář SDH, Vojtěch Mojžíš, Marika Pečená, Václav Peter, Miroslav Pšenička, Tomáš Slavický, Pavel Svoboda, František Šmíd

slouží k tomu, aby správce (a jen ten) mohl oslovit všechny členy a příznivce SDH, třeba pro rozeslání "Informací SDH". A správce slibuje, že se toho nebude dopouštět moc často. Pokud vy ostatní napíšete na tuto adresu, dostanete zpět zprávu o nedoručitelnosti a Váš mail dostane správce. Ten rozhodne, jestli se má rozeslat na všechny známé adresy (do jisté míry know-how SDH), kterého nechceme zneužívat ani sami. K informování o běžných novinkách na vašich webových stránkách slouží přece portál, o informaci o akcích, které připravujete, slouží akce duchovní hudby.

Návod k tomu, jak konference využívat najdete zde.

Stanovy naší společnosti mohou být pro některé povahy i inspirujícím čtením.  

Registrace souboru nemusí být automaticky přihláška ke členství v SDH právě tak, jako registrace jednotlivce (varhaníka, kantora, duchovního správce....). Měla by primárně sloužit k potřebné informovanosti a komunikaci mezi námi. Informace, které nám o sobě poskytnete, budou zveřejněny na této stránce.

Registrační protokol, prosím, vyplňte, i když si myslíte, že o Vás již nějakým způsobem víme!

 

Novinky
  Svatováclavské
 slavnosti
Bude
Bylo
Chorál
Mše sv. v MP3
Noty
Notové archivy
Dokumenty
Články
Zpravodaj
O čem se hovoří
Sbory
Členství
Psalterium
Kancelář
Linky
Převážně nevážně